AKTUALITY

POZVÁNKA
Na 26. ledna připravujeme diskuzi na téma Na co se chcete zeptat před převzetím projektu, který je v problémech nebo bez dokumentace? Diskuze se bude konat ve firmě Gemalto, na adrese Želetavská 1448/7, Praha 4 (v rámci komplexu Brumlovka). Podle počtu přihlášených cizinců se na místě rozhodne, zda diskuze bude v češtině nebo v anličtině. Chcete-li se zúčastnit, pošlete konkrétní otázku na toto téma na mail organizátora, nebo ji vyplňte na tomto WEBu (po přihlášení), a to do 17. ledna. Budeme se těšit na podnětnou diskuzi. Budeme se těšit na podnětnou diskuzi.


ŠABLONY
Přihlášení účastníci mají k dispozici šablony pro projektové řízení. Vzhledem k různorodosti použití šablon je obtížné vymyslet rozumné uspořádání, abyste se v nich rychle zorientovali. Ať vám slouží a pomáhají jako zdroj inspirace a NEZAPOMEŇTE se i vy podělit o osvědčené šablony s ostatními - stačí je poslat organizátorům schůzek!


VÍTE ŽE:
Už máme 325 členů Projektového undergroundu?


Ke stažení
Kliknutím získáte odkazy na zápisy (včetně prezentací) z jednotlivých setkání Projektového undegroundu.

Přidejte se

Děkujeme jménem všech organizátorů za registraci. Od teď budete dostávat předem upozornění na akce, které připravujeme. A co je důležité - touto cestou k Vám nepřiputuje žádný spam!
User Name:
Password:
E-mail:

 Opište kód z obrázku: