Načítám Akce

« Všechny Akce

Stakeholder management a vyjednávání

12 května @ 17:30 - 19:30

V roce 2021 vyšla kniha „Jak jsem potkal programy – Průvodce zkušeného projektového manažera programovým řízením“. Je určena pro zkušené projektové manažery, kteří dobře znají procesy řízení projektu a profesně se posouvají k řízení programů. Krok za krokem se v knize porovnávají jednotlivé aspekty programového řízení s projektovým a ukazuje se, kde je rozdíl a proč. Kniha se věnuje praktickému popisu, reálným zkušenostem, konkrétním doporučením. Postupně se kniha dostává až k popisu certifikace programového manažera. Pro zájemce je zde: http://www.ippproject.com/skoleni-a-priprava/kniha-programovym-rizenim-pro-zkuseneho-projektoveho-manazera/

Kniha však přináší množství informací užitečných i pro projektové manažery. Řízení podílníků a vyjednávání s nimi jsou jsou tam popsány také a jsou základem projektového řízení. Tentokrát se zaměříme právě na tyto aspekty, protože ty jsou obdobně významné i pro řízení projektů. Základní téma bude: jak rychle při diskuzi odhadnout protivníka a jak jej motivovat k rozhodnutí. S tím souvisí i jak se na jednání připravit.

Akce proběhne v areálu ČZU v Praze Suchdole, v budově Provozně-ekonomické fakulty. Nejen že účastníci budou mít možnost poznat velice příjemné prostředí, v němž se odehrává výuka na dnešních VŠ, ale kupodivu není špatná ani dostupnost. V okolí je bezproblémové parkování a od metra A je doprava linkou 107 jen 10 minut (autobus jezdí v intervalu 4 minuty – jízdní řád autobusu od metra najdete na https://jrportal.dpp.cz/jrportal3/Down.aspx?f=/DataFTP\JRPortalData/107/20220321/107_(321_6)T.pdf&m=0).

Podrobnosti

Datum:
12 května
Čas:
17:30 - 19:30

Místo konání

CZU -Praha Suchdol
Kamýcká 129
Praha 6, 165 00
Attendance: 3 / 30

Register

Join 3 others!

Loading gif

Already registered?

Use this tool to manage your registration.