Klíčové rozhovory v práci a v životě

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 08/02/2018
17:30 - 19:30

Místo konání
ČSOB

Kategorie ne Kategorie


Jde o rozhovory, kde je v sázce hodně (jde o všechno), střetávají se rozdílné názory a létají tam silné emoce. Takovým konverzacím se nelze vyhnout, přičemž každá taková konverzace se během vteřiny může stát životně důležitou. Obvykle se v takových situacích chováme katastrofálně. Snadno si můžeme rychle zničit svou (léta budovanou) kariéru, manželství, kamarádství, vztah, ba i život.

Kdykoli uvíznete (ve slepém kruhu; nemáte výsledky, které chcete či máte výsledky, které nechcete, opakující se problémy), je to proto, že je nějaký životně důležitý rozhovor, který nevedete, nebo vedete špatně. Správné chování se však lze naučit. Znalost jak dělat Klíčové rozhovory má disproporčně vysoký efekt na váš život a vztahy a výsledky; soukromé i pracovní. Jedním z cest je vytáhnout a projednat věci, které jsou pro život nejpodstatnější.

Seznámí Vás Milan Schwarzkopf, zkušený Projektový manažer, který se již léta zajímá i o „Soft skills“ jako nutné součásti znalostí dobrého Projektového manažera, ale i manžela, partnera, rodiče, osobnosti pro moderní svět a každodenní život.

Po přednášce bude následovat diskuze. Doporučujeme se přihlásit.

Bookings

Tato událost je již plně obsazena.