Načítám Akce

« Všechny Akce

Virtuální týmy

17 října @ 17:30 - 19:30

Přednáška se zaměří na definici a specifika virtuálních týmů. Představíme si pojem virtuálního týmu a zdůrazníme jeho specifika ve srovnání s klasickými týmy. Prozkoumáme klady a zápory práce ve virtuálním prostředí, včetně dopadu na komunikaci, spolupráci a produktivitu. Představíme osvědčené postupy a nástroje pro efektivní vedení a koordinaci virtuálních týmů. Zaměříme se na klíčové aspekty efektivní komunikace a budování důvěry v online prostředí. Uvedeme strategie pro motivaci a udržení angažovanosti členů virtuálních týmů. Ukážeme se inspirativní příklady a kazuistiky z praxe, které ilustrují fungování virtuálních týmů v různých oblastech.

Cílem přednášky poskytnout přehled o problematice virtuálních týmů v projektovém řízení, seznámit s osvědčenými postupy a nástroji pro efektivní práci ve virtuálním prostředí. A v neposlední řadě vás inspirovat k využití potenciálu virtuálních týmů pro vlastní projekty.

Přednášku pro nás připraví a následnou případnou diskuzi povede náš dlouholetý člen Jakub Vodička, Head of Project Management v ICZ, Senior Project Manager a IT konzultant. Vede tým projektových manažerů, kteří dodávají významné nebo komplexní projekty či programy pro různé klienty a sektory. Má více než 10 let zkušeností s řízením projektů, IT poradenstvím a rozvojem podnikání s certifikacemi v ITIL Create, Deliver and Support, PRINCE2 Practitioner 6th edition a IPMA Level B. Množství praktických připomínek se podílel i na vzniku velmi dobře hodnocené knihy Projektový manažer v době transformace.

Podrobnosti

Datum:
17 října
Čas:
17:30 - 19:30

Místo konání

Gemalto
Želetavská 1448/7
Praha 4, 140 00 Česká republika
+ Google Mapa
Attendance: 0 / ∞

Log in to register