Informace pro PM

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

podařilo se, že již několik let se komunita projektových manažerů pravidelně několikrát ročně schází, aby se její členové mohli podělit o zkušenosti z toho, co na našich projektech funguje a nefunguje, případně se seznámit, či se občas prostě jen potkat.

Schůzky a předávání zkušeností byly a jsou však pouze první etapou vzájemné spolupráce. Komunitu projektových manažerů trápí i jiné věci, jako příklad jmenujme neustálenou českou terminologii projektového řízení, s níž se potýká řada z nás. Proto se pod hlavičkou našeho projektového undergroundu rozjela řada dalších aktivit. Uvítáme, pokud se nás co nejvíc zapojí do těchto činností – například, podržíme-li se příkladu s terminologií, je v zájmu náš všech, aby terminologie projektového řízení byla co nejsrozumitelnější.

Zásadní je, že všechny akce a činnosti v rámci projektového undergroundu jsou pro účastníky zdarma, bez jakéhokoliv vložného, a nejsou doprovázeny žádnou agresivní reklamou. Naší snahou je, abyste v projektovém undergroundu nalezli co nejvíce užitečných informací. Najdete zde například pozvánky na všechny naše schůzky i záznamy ze schůzek. Doporučuji se přihlásit (případně vytvořit si účet) na stránkách Projektového undergroundu, abyste dostávali předem upozornění na akce, které připravujeme volbou Domů / Přidejte se.

S přáním na shledanou na některé z našich schůzek nebo při jiné vzájemné spolupráci
Igor Luhan